Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні

another languages: ru

Ворскла - Шахтар 1:2

Капітан Шахтаря Тарас Степаненко завоював 24-й трофей у складі донецької команди, здобувши титул володаря Кубку України у протистоянні з Ворсклою (2:1). Наразі в колекції Степаненка десять перемогу у чемпіонаті України і по сім у Кубку України і Суперкубку.

Піля завоювання чергового трофею Тарас не приховував своїх емоцій.

«Я дуже щасливий. Цього року ми виграли все, що можна в Україні. Це показує, що команда та клуб рухаються у правильному напрямку. Зростає молодь, набуває досвіду і показує гарний футбол. Це дуже важливо. Думаю, що Шахтар буде йти тільки вперед.

Матч був валідольний. Так, ми вже потім розслабились, пропустили гол. Було кілька тривожних дзвіночків, пару подач. Рано розслабились, тому що могло бути 2:2 і ще 30 хвилин. Добре, що так закінчилось.

Ворскла мене нічим не здивувала. Вони грали за тією ж схемою. Їх крайні півзахисники трохи по-іншому грали. Тренери у перерві трохи змінили тактику.

Моє самопочуття? У мене все нормально. Я вже оклигав після травми. Це вже рішення тренера, хто грає, а хто ні. Я вже два місяці тренуюсь, граю», - поділився Степаненко.

10:17
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
10:02
Таблиця трансферів 2024: Україна
09:54
Аль-Хіляль завойовує Кубок Саудівської Аравії та залишає Кріштіану Роналду без трофею

19:45
Анчелотті: Емоції можуть викликати страх і блокувати впевненість, необхідну для перемоги