Класика від Олександрії та Руха: 4 голи, красиві комбінації та фатальні помилки

Олександрія - Рух 2:2

В матчі 27 туру УПЛ Олександрія і Рух дуже хотіли перемогти. Тому зіграли унічию 2:2.

Команда Ротаня дуже впевнено розпочала матч і відкрила рахунок на 4-й хвилині. Це був гол на одному диханні.

Калитвинцев побачив ривок до штрафного Михайленка, але віддав на Ковальця. І вже той п'ятою у дотик скорегував пас на хід Миколі. Михайленка не змарнував зусилля партнерів і пробив повз Ледвія.

У Руха в першому таймі була лише одна атака. І вона стала гольовою. Сич на бровці обіграв суперника, прострілив до штрафного, де Кравченко просто подарував м'яч Пастуху. Євген з кількох метрів без перешкод зрівняв рахунок. Перший гол для Пастуха в цьому році.

Якщо у першій половині господарі повністю володіли ініциативою, то по перерві Рух задавив фізикою і гра йшла вже за планом Пономарьова. Гості просто створювали тиск на штрафний Шевченка. І чекали на помилку.

Помилка сталася, але спершу Олександрія забила. При цьому, грала вона без моментів, але Безерра з лави запасних самотужки ледь не перевернув гру.

На 80 хвилині він загострив на фланзі та дочекався чергового підключення з глибини до центру штрафного. Пас на Михайленка, якого ніхто там не чекав, і Микола зробив дубль.

Але господарі навіть не встигли порадіти. Слюбек підключився до атаки і просто пробив низом. Шевченко наче мав брати цей удар, але помилився і пропустив у дальній кут. Для центрбека Руху це вже 4-й гол у сезоні.

Команди ще створили кілька нагод, Шевченко двічі рятував Олександрію сейвами. Але матч так і приплив у нічийну гавань. 2:2- п’ята поспіль нічия для цих суперників.

2023-24, Чемпіонат України

Олександрія - Рух 2:2 (1:1)
Голи: Михайленко М., 4 (1:0); Пастух Є., 26 (1:1); Михайленко М., 80 (2:1); Слюбик, 82 (2:2)

Олександрія: Шевченко М.; Кравченко А.; Скорко; Калітвінцев В.; Калюжний; Ковалець; Копина; Мартинюк А.; Михайленко М.; Смирний (Сігеєв, 12); Костишин Д. (Безерра, 73)
Запасні: Долгий; Єрмаков Г.; Ващенко; Шостак Де.; Кулаковський; Мадісон; Де; Джевані Р.; Погорілий
Попередження: Калітвінцев В. 66; Калюжний 90

Рух: Ледвій; Роман Віт.; Дідик Р.; Підгурський; Слюбик; Сич О.; Таллес Б. (Притула, 90); Федор (Руніч, 46); Карабін (Теслюк Д., 85); Квасниця (Плюман, 76); Пастух Є.
Запасні: Герета; Слюсар Д.; Холод В.; Лях Р.

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу