Олександрія подарувала три очки ЛНЗ: відео голів

Олександрія - ЛНЗ 1:2

ЛНЗ здобув свою другу поспіль перемогу в УПЛ, максимально скориставшись помилками Олександрії у сьогоднішньому виїзному матчі.

Господарі поля впевнено розпочали поєдинок та заслужено вийшли вперед на 16-й хвилині. У складі команди Ротаня відзначився Юрій Копина, який добив м'яч у сітку після невдалого виносу, з центру штрафного майданчика пробивши у правий кут.

До перерви Олександрія могла доводити рахунок до розгромного, але всі шанси не використала і зрештою отримала гол у свої ворота. На першій доданій хвилині обрізка захисника господарів призвела до швидкої контратаки і успішного виходу сам-на-сам Наумця.

Друга половина зустрічі стартувала без моментів, а ближче до середини тайму Олександрія знову перехопила ініціативу. Забивати по черзі могли Копина, Калитвинцев та Ковалець, проте господарів знову підвела реалізація. ЛНЗ у відповідь почав небезпечно контратакувати - Пасіч низом не влучив у ворота, а потужний удар Ейнела перевів на кутовий голкіпер.

В результаті все вирішила ще одна помилка Олександрії. На 83-й хвилині Безерра невдало скинув м'яч назад і випадково вивів Ейнела Соареша сам-на-сам, а той легко пробив голкіпера і встановив остаточний рахунок - 2:1 на користь ЛНЗ.

2023-24, Чемпіонат України

Олександрія - ЛНЗ 1:2 (1:1)
Голи: Копина, 16 (1:0); Наумець, 45 (1:1); Ейнел, 82 (1:2)

Олександрія: Шевченко М.; Кампуш; Калюжний (Костишин Д., 88); Калітвінцев В.; Білошевський (Скорко, 66); Беляєв Ол. (Безерра, 66); Копина; Ковалець (Шостак Де., 78); Михайленко М.; Мартинюк А.; Кулаков А. (Погорілий, 79)
Запасні: Єрмаков Г.; Кравченко А.; Сігеєв; Кулаковський; Смирний; Мадісон; Джевані Р.

ЛНЗ: Кучеренко; Муравський; Саліху; Стасюк; Бойко В. (Рибалка, 69); Норенков (Насонов, 12); Яшарі; Пасіч Г.; Тілль О. (Бар, 46); Наумець (Ейнел, 57); Хобленко (Молло, 46)
Запасні: Пеньков; Самойленко К.; Тарасенко О.; Тищенко Ів.; Прядун; Олійник; Шестаков С.
Попередження: Муравський 12; Хобленко 38

23 травня

08:52
Джанп'єро Гасперіні: Справа не в тому, що ми перемогли, а як ми перемогли!
08:33
Хабі Алонсо: Ну що тут коментувати...
08:17
Як Аталанта Байєр на лопатки поклала: дивитись огляд фіналу Ліги Європи
08:00
Головне за день: Луческу - у Рапіді, Яремчук - у Трабзонспорі, Вірц - не в Реалі та інші новини

22 травня

23:56
Аталанта переграє непереможний Байєр і вперше завойовує єврокубок: дивитись голи фіналу Ліги Європи