Динамо у меншості перемагає у матчі, який тривав понад чотири години

Бражко приносит Динамо победу в Александрии

Дві повітряні тривоги, вилучення наприкінці першого тайму, гол у меншості - виїзд Динамо до Олександрії був непростим. Але приніс підопічні Олександра Шовковського важливу перемогу, після якої Динамо вийшло на друге місце.

Уже кожен сказав, і ми - не виняток, що у киян більше не має права на помилку. Принаймні доти, доки не оступиться Шахтар (а уявити собі, що головні претенденти на чемпіонство до свого очного поєдинку не втратять очок, дуже нелегко). Але в Олександрії Динамо знову було на межі.

У першому таймі, який переривався через повітряну тривогу, гості могли і мали забивати. Два чудові моменти для цього були у Ваната. Але найкращий бомбардир Динамо нинішнього сезону, як і раніше, нестабільний, коли йдеться про реалізацію гольових моментів. Так було й цього разу. Спочатку форвард не зумів реалізувати вихід віч-на-віч, пробивши поруч із дальньою штангою. А потім не влучив по м'ячу після прострілу Волошина.

І незабаром Динамо залишилося у меншості: протягом кількох хвилин Волошин отримав дві жовті картки за небезпечну гру та залишив поле.

Але вилучення іноді має зворотний ефект. Не сказати, що Олександрія розслабилася, однак, володіючи м'якем, мало розуміла, як діяти проти організованої оборони киян. А ті, своєю чергою, зробили ставку на швидкісні випади. Все вирішилося у середині другого тайму. Бражко вступив у боротьбу за м'яч із Кравченком і, вигравши її, віддав у штрафний майданчик на Шапаренка. Пас був перехоплений захисником, але невдало - під удар Бражку, який потужно пробив під поперечину.

Цей епізод довелося не раз переглядати: сумніви в тому, що Бражко відібрав м'яч, не порушивши правила, не розсіяли і повтори. Однак арбітр, сам вирушивши до монітора, вказав на центр поля.

Олександрія до такого повороту виявилася не готовою. По суті навіть пристойного навалу на ворота Бущана господарям створити не вдалося. Тож, на відміну від матчу у Рівному, цього разу киянам вдалося зберегти хитку перевагу до фінального свистка – 1:0.

2023-24, Чемпіонат України

Олександрія - Динамо 0:1 (0:0)
Голи: Бражко, 64 (0:1)

Олександрія: Шевченко М.; Логінов; Кравченко А. (Сігеєв, 74); Шостак Де. (Беляєв Ол., 60); Калюжний; Копина; Мартинюк А.; Шулянський (Безерра, 74); Калітвінцев В.; Ковалець; Кулаков А. (Костишин Д., 83)
Запасні: Долгий; Єрмаков Г.; Ващенко; Скорко; Кулаковський; Смирний; Де; Погорілий
Попередження: Ковалець 22; Калюжний 95

Динамо: Бущан; Попов Д.; Вівчаренко; Тимчик; Дячук М.; Бражко; Андрієвський; Волошин Н. (до 45); Ванат; Кабаєв (Ярмоленко, 85); Шапаренко
Запасні: Ігнатенко Ден.; Моргун; Біловар; Караваєв; Дубінчак; Михавко; Діалло С.; Буяльський; Супряга; Пономаренко M.; Беніто

08:52
Джанп'єро Гасперіні: Справа не в тому, що ми перемогли, а як ми перемогли!
08:33
Хабі Алонсо: Ну що тут коментувати...
08:17
Як Аталанта Байєр на лопатки поклала: дивитись огляд фіналу Ліги Європи
08:00
Головне за день: Луческу - у Рапіді, Яремчук - у Трабзонспорі, Вірц - не в Реалі та інші новини

22 травня

23:56
Аталанта переграє непереможний Байєр і вперше завойовує єврокубок: дивитись голи фіналу Ліги Європи