Колос вдруге зіграв внічию на зборі

Тема: Футбол

Ковалівці втратили перемогу над Пахтакором

Колос провів свій третій контрольний поєдинок на зимовому зборі в Туреччині. Ковалівці зіграли внічию із чемпіоном Узбекистану Пахтакором, повідомляє офіційний сайт українського клубу.

Наприкінці першої половини Колос відкрив рахунок. Владислав Велетень віддав передачу на Дмитра Топалова, а той закинув м'яч за комірець голкіперу - 1:0.

У другому таймі мінімальний рахунок зберігався до останніх хвилин, під час яких команди влаштували гольову перестрілку. Спочатку Пахтакор на 83-й хвилині досяг успіху після кутового, коли відзначився Ібраїмов. Але буквально за хвилину ковалівці знову вийшли вперед. Після навісу Артема Гусола Дієго влучив головою у кут воріт. Але Пахтакору вдалося врятуватися на останній хвилині. Саїднурулаєв знайшов шпарину у захисті Колосу і встановив остаточний рахунок - 2:2.

Контрольний матч

Колос - Пахтакор - 2:2 (1:0)
Голи: Топалов, 43 (1:0), Ібраїмов, 82 (1:1), Дієго, 84 (2:1), Саїндурулаєв, 90 (2:2)

Колос 1 тайм: 23.Фесюн, 9.Цуріков, 5.Бондаренко (к), 6.Бурда, 27.Лучкевич, 10.Оріховський, 7.Демченко, 70.Топалов, 30.Тотовицький, 8.Велетень, 22.Безбородько
Колос 2 тайм: 1. Горох, 15.Чорноморець, 3.Гончаренко, 2.Кукош, 69.Ільїн, 14.Мілько, 90.Богданов, 19.Дієго, 17.Салабай, 91.Гусол, 99.Паулаускас, 48.Криворучко