Антверпен сенсаційно перемагає Барселону

Жахливий тиждень Барселони триває

Жахливий тиждень Барселони триває. Після домашньої поразки від Жирони, сьогодні каталонці програли і в Лізі чемпіонів, поступившись на виїзді Антверпену.

Граючи наполовину резервним складом, гості рано пропустили, але зуміли зрівняти рахунок на 35-й хвилині зусиллями Феррана Торреса. Після перерви Антверпен знову вийшов уперед і цього разу зумів утримати переможний рахунок аж до 91-ї хвилини, коли Марк Гіу забив другий гол Барселони, ударом головою переправивши м'яч у сітку після подачі зі штрафного.

Команда Хаві начебто врятувала матч пізнім голом, проте бельгійці знову опинилися попереду всього через хвилину - провал в обороні Барси призвів до того, що Іленіхен уникнув офсайду, втік сам-на-сам і переграв голкіпера!

3:2 - сенсаційна перемога Антверпена, яка стала для підопічних Марка Ван Боммеля першою в Лізі чемпіонів.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Антверпен - Барселона 3:2 (1:1)
Голи: Вермерен, 2 (1:0); Торрес Ф., 35 (1:1); Янссен, 56 (2:1); Гіу Марк, 90 (2:2); Іленіхена, 90 (3:2)

Антверпен: Бутез; Де Лаєт (ван ден Босх, 90); Кулібалі Су.; Вейндал; Алдервейрелд; Вермерен; Юсуф Ал.; Кейта Ман.; Янссен (Іленіхена, 79); Еджуке (Корбані, 79); Керк Г. (Батай, 69)
Запасні: Де Вольф; Ламменс; Смітс M.
Попередження: Вейндал 24; Де Лаєт 90

Барселона: Пенья І.; Кунде; Крістенсен А.; Бальде Ал.; Форт Г. (Канселу, 60); Роберто С. (Касадо М., 76); Ромеу (Гюндоган, 60); Ямаль; Марін Ф. (Педрі, 60); Левандовські Р. (Гіу Марк, 72); Торрес Ф.

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу