Кривбас: 30. Маханьков, 13. Бескоровайний, 21. Кузик Д., 39. Сантіні Н., 55. Дібанго( до 60'), 8. Бізімана Д.( до 82'), 10. Хомченовський, 94. Задерака( до 72'), 7. Понєдєльнік( до 82'), 9. Соса Д., 14. Луньов
Заміни: 97. По Ж-М.(від 60'), 99. Блізніченко В.(від 72'), 5. Стецьков(від 82'), 25. Бандейра(від 82')
Запасні: 1. Хома Б., 43. Омельченко І., 11. Татарков, 2. Рябов, 47. Твердохліб Є., 78. Кожушко, 27. Дебелко

Попередження: Бескоровайний 21', Дібанго 44', По Ж-М. 78'

Полісся: 1. Кудрик, 44. Чоботенко, 77. Кушніренко, 6. Танковський( до 94'), 7. Назаренко Ол-р, 15. Михайліченко Б., 30. Шабанов, 31. Ндукве( до 75'), 37. Таллес Коста, 95. Мустафаєв Е., 14. Фортюн Я.
Заміни: 9. Люфер(від 75'), 16. Крамар Вл.(від 94')
Запасні: 33. Поспєлов, 71. Бойко, 25. Чечер, 10. Петряк, 19. Раско, 22. Грицук

Попередження: Шабанов 78', Фортюн Я. 94'

Рефері: Maxim Kozyryatskiy. VAR - Ihor Paskhal

16:02

Підсумок матчу - Динамо фінішує другим та зіграє у Лізі чемпіонів. Кривбас - бронзовий призер

15:58

Михайличенко підхопив м'яч на правому флангу, змістився по діагоналі і пробив метрів із 25-ти. Легке завдання для воротаря господарів

15:55

Додано 4 хвилини

90
15:55

Небезпечно! Атака гостей 3 в 2. Ліуфер вийшов віч-на-віч, але не зміг переграти воротаря Кривбасу

87
15:52

Трохи часу залишається у Кривбасу, щоб зберегти хоч якусь інтригу у боротьбі за срібло. А поки Полісся заробляє кутовий на правому фланзі

84
15:49

Нічого не виходить у господарів

82
15:47

Назаренко прострілив із лівого флангу на Мустафаєва. Того випереджає захисник Кривбасу

14:52

Повітрянна тривога. Матч призупиняється.

80
14:51

Назаренко з лівого фланга проскочив у штрафний, але його заблокували захисники.

14:49

Після подачи з штрафного Соса хотів пробити по м'ячу в падінні, але влучи0 ногою в обличчя захиснику. Почалася штовханина між футболістами.

75
14:46

Заміна. Полісся. Ндукве пішов, Люфер вийшов

74
14:45

Небезпечний простріл в штрафний майданчик Полісся від Кузика гостротою не закінчився.

72
14:43

Заміна. Кривбас. Задерака пішов, Блізніченко В. вийшов

69
14:40

Небезпечний простріл в штрафний Полісся від Кузика. По був першим на м'ячі, але Кудрик зіграв добре.

67
14:38

Непоганий удар від Кузика. Вище поперечини.

65
14:36

Дуже неточний удар від Бізімана.

14:31

Кривбас допускає багато браку у передачах.

60
14:31

Заміна. Кривбас. Дібанго пішов, По Ж-М. вийшов

59
14:30

Ндукве з правого флангу змістився ближче до центру штрафного майданчику та пробив. Легка здобича для Маханькова.

56
14:26

Олександр Назаренко стрімко увірвався в штрафний майданчик та пробив. Маханьков відреагував.

55
14:32

Після розигриша кутового, м'яч потрапляє до Кузика, який зліту потужно пробиває. Трошечки вище воріт.

54
14:33

Соса виводив на небезпечну позицію Луньова, але захисники впорались - кутовий.

53
14:24

Фортюне виходив на один з Маханьковим, але переграти голкіпера не зміг. Шанси на контратаку у Полісся є.

52
14:23

Бескоровайний вирішив перевірити надійність Кудрика здалека. Голкіпер Полісся на місці.

50
14:21

Мустафаєв спробував здалеку перекинути голкіпера Кривбаса, але не вистачило влучності.

48
14:19

Луньов проскочив лівим флангом, але його навіс заблокований на кутовий.

14:17

2-й тайм розпочався

14:13

Кривбас намагається активно "повернутися" в гру, відчувається напруга біля воріт Полісся. Другий тайм очікуємо активних дій від криворіжського клубу, а Полісся буде мати шанси на контратаки.

14:09

Атака Кривбасу лівим флангом завершується навісом у район воротарського - Шабанов перший на м'ячі і вибиває головою

14:05

Кривбас має скористатися перенесенням матчу, адже наприкінці першого тайма Полісся перехватило ініціативу.

13:35

Рестарт матчу - о 14:05

12:30

Матч 28-го туру чемпіонату України Кривбас - Полісся не буде відновлено о 13:00, як передбачалося спочатку. Нагадаємо, що недільний поєдинок було перервано через повітряну тривогу незадовго до кінця першого тайму за рахунку 1:0 на користь гостей. Після кількох годин очікування суперники вирішили дограти матч сьогодні. Проте зараз у низці областей України, включаючи Кривий Ріг, знову оголошено повітряну тривогу

21:08

Поєдинок Кривбас - Полісся сьогодні вже не продовжиться. За взаємною згодою обох клубів матч буде дограно завтра, починаючи з 13:00.

20:25

Якщо тривога затягнеться, матч буде перенесений на завтра.

38
19:59

Повітряна тривога. Матч зупиняється.

37
19:59

Полісся явно контролює ситуацію. Ще один удар Таллеса, але мимо.

36
19:58

Фортюне потужно б'є, але так само потужно високо.

35
19:57

Після забитого голу, здається, Кривбас поки не прийшов до себе. Полісся перехватило ініціативу. Криворіжському клубу потрібна перерва для переоцінки ситуації.

29
19:51

Небезпечний удар Ндукве. Трошки зависоко.

25
19:48

ГООООЛ! Полісся. Танковський. Просто шедевральний удар с замеж штрафного майданчику від Танковського. Маханьков був нездатний відреагувати.

22
19:43

Перший прицільний удар від Полісся. Маханьков на місці.

21
19:43

Жовта картка. Кривбас. Бескоровайний

19:40

У Полісся поки не виходять організовані позиційні атаки. Від Кривбаса більше напруги біля воріт Кудрика.

13
19:35

Кривбас помилився у своємоу штрафному, але Полісся не скористалась нагодой.

12
19:34

Випад Луньова до штрафного майданчика Полісся. Кудрик випереджає.

19:33

У Кривбаса є невеличка перевага, але відчувається, що Полісся здатне на швидкі контратаки.

5
19:28

Перша небезпечна атака Кривбасу. Навіс з правого флангу замикав Данієль Соса, але мимо.

5
19:26

Гра почалась без особливої гостроти. Команди намагаються встановити контроль над м'ячем.

19:22

1-й тайм розпочався

19:16

Полісся має проблеми зі складом - багато травмованих.

19:15

Матч почнеться о 19:20

18:01

Повітряна тривога. Матч затримується.

17:44

Маємо надію, що матч пройде без зупинок на повітряні тривоги, та ми побачимо яскраву боротьбу нон-стоп.