Шахтар перериває безпрограшну серію Руху та зберігає лідерство: дивитись відеоогляд

another languages: en ru

Бондаренко у матчі з Рухом забив двічі

Шахтар, як мінімум, ще на тиждень збереже лідерство в українській Прем'єр-лізі. У неділю підопічні Марино Пушича обіграли Рух, перервавши безпрограшну серію львів'ян, яка налічувала сім матчів.

Гірникам знадобилося трохи більше чверті години, щоб двічі вразити ворота суперника. Обидва рази відзначився Бондаренко. Спочатку півзахисник Шахтаря завершив витончену триходівку, особняком у якій стоїть рішення Зубкова залишити м'яч партнеру під удар. А на 16-й хвилині львів'яни надто довго спостерігали, як Бондаренко зі своєї половини поля наближається до штрафного Руха. Не ставши нічого вигадувати, півзахисник донеччан вирішив пробив у нижній кут – 2:0.

На цьому Шахтар заспокоївся. Або перебудувався – як на це подивитися. Донеччани дали супернику можливість контролювати м'яч та активніше грати в атаці. Така тактика мала право на життя, якби оранжево-чорні проводили контратаки. Але ні - нічого подібного у їхній грі не було. А крім того, на 37-й хвилині вони повернули борг Руху, коли не стали заважати Таллесу прицілитися і закрутити м'яч у дальню дев'ятку. Цей удар без сумнівів претендуватиме на звання Гол туру.

Після перерви досить довго на полі точилася рівна боротьба. І лише ближче до середини другого тайму Шахтарю вдалося завдати удару по воротах суперника. Треба визнати, що львів'яни самі цьому сприяли: Пастух втратив м'яч біля штрафного майданчика, проте Сікан подарунком не скористався, пробивши поруч із дальньою штангою.

І все ж донеччани забили третій м'яч, який остаточно заспокоїв гру. На 76-й хвилині Азаров увірвався в коридор лівим флангом і, не знайшовши продовження, вирішив потужно пробити. Голкіпер врятував Рух, проте Зубков відправив м'яч у сітку.

3:1 - Шахтар переміг у восьмому матчі поспіль і продовжує залишатися на першому місці у турнірній таблиці чемпіонату України.

2023-24, Чемпіонат України

Шахтар - Рух 3:1 (2:1)
Голи: Бондаренко, 8 (1:0); Бондаренко, 16 (2:0); Таллес Б., 37 (2:1); Зубков, 76 (3:1)

Шахтар: Різник Д.; Азаров І.; Конопля; Матвієнко М.; Бондар В.; Степаненко (Назарина, 86); Бондаренко; Судаков; Кевiн (Егiнальдо, 46; Швед М., 57); Траоре Л.Ш. (Сікан, 57); Зубков (Марлон Гомес, 78)
Запасні: Твардовський; Рудько; Гочолейшвілі; Міроши; Невертон; Келсі
Попередження: Кевiн 25

Рух: Плюман (Джурабаєв, 85); Ледвій; Холод В.; Федор (Клайвер Габрiиель, 84); Таллес Б. (Теслюк Д., 85); Сич О.; Слюбик; Дідик Р.; Пастух Є.; Лях Р. (Притула, 60); Квасниця (Руніч, 70)
Запасні: Герета; Слюсар Д.; Кітела; Підгурський; Столярчук; Непейпієв
Попередження: Сич О. 11; Дідик Р. 30; Підгурський 43; Таллес Б. 73

29 травня

20:25
Олімпіакос - Фіорентина: дивитись онлайн відеотрансляцію фіналу Ліги конференцій
19:58
Олег Шандрук: Шанси у нас завжди високі
19:45
Пеп Гвардіола часом лютував через Джека Гриліша
19:31
Константиніс Цолакіс перед фіналом ЛК: Психологічна підготовка важливіша за фізичну
14:49
НХЛ: Флорида зрівняла рахунок у фіналі Східної конференції: дивитись огляд матчу з Рейнджерс