Динамо перемагає Чорноморець після помилки голкіпера: дивитись огляд

Динамо перемагає Чорноморець після помилки голкіпера

В 19 турі УПЛ Динамо приймало Чорноморець і попри велику кількість моментів виграло з мінімальною перевагою.

Вже в перші п'ять хвилин кияни створили два дуже небезпечні моменти. Вже на першій хвилині Шапаренко цілив у нижній кут, але пробив трохи невлучно. А невдовзі Варакута невдало відбив м'яч перед собою після удару Шепелева, але потім виправився, не давши забити Ванату, який першим встиг на добивання.

А потім Чорноморець оговтася. Відсунув м'яч від власних воріт, провів кілька доволі цікавих атак, але пропустив. Спочатку Ванат після навісу з кутового Шапаренка поцілив у поперечину. Та невдовзі допоміг голкіпер гостей. Варакута незграбно перервав крос Волошина, м'яч влучив у стійку і викотився на ногу Шепелева, який спокійно спрямував його в сітку.

По перерві у Чорноморця в атаці нічого не виходило, а ось Динамо могло забити і не один гол. Бражко класно пробивав у кут, але невеличкий рикошет від Гучека спрямував м'яч у стійку. А вже в компенсований час Супряга закрутив у дальній кут та тут Варакута дотягнувся і не дав Динамо збільшити перевагу. 1:0 - перемога киян.

2023-24, Чемпіонат України

Динамо - Чорноморець 1:0 (1:0)
Голи: Шепелєв В., 37 (1:0)

Динамо: Бущан; Попов Д.; Михавко; Караваєв (Тимчик, 89); Вівчаренко; Бражко; Волошин Н.; Шепелєв В. (Андрієвський, 75); Шапаренко; Кабаєв (Беніто, 89); Ванат (Супряга, 75)
Запасні: Нещерет; Моргун; Сирота О.; Дячук М.; Дубінчак; Біловар; Царенко; Діалло С.
Попередження: Бражко 26; Кабаєв 36

Чорноморець: Варакута; Салюк; Гучек; Васильєв Ол-р (Іпалібо, 75); Брагару; Бойчук Б.; Авагімян; Штогрін А.; Кузик (Присяжнюк, 89); Ієде (Зе Гомеш, 75); Бадібанга З.
Запасні: Вічний; Білик О.; Ситников М.; Ухань; Арсич; Данилюк; Шаповал В.; Голуб

08:00
Головне за день: Судаков - найкращий, як і Шапаренко, як і Квасниця та інші новини

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу