Динамо програє Легії в контрольному матчі

Тема: Футбол

Кияни вдруге поспіль поступаються з різницею у два м'ячі

Київське Динамо сьогодня провело другий контрольний матч на зборах, які столична команда проводить в Туреччині.

Динамо поступилось польській Легії, яка після першої частини сезону посідає п'яте місце у власному чемпіонаті.

Рахунок біло відкрито на 30-й хвилині після втрати м'яча у центрі поля. Після навісу Вшолека Мучи головою відправив м'яч у сітку. Та кияни дуже швидко відігрались. Після прострілу з лівого флангу Пономаренко зіграв на випередження і у дотик вразив ближній кут воріт. Наприкінці першого тайму Аугустиняк низом пробив метрів із 18-ти і знову вивів польский клуб уперед. А по перерві крапку в цьому матчі поставив Крамер. Після помилки Сироти він спокійно реалізував вихід віч-на-віч. 3:1 - на користь Легії.

Нагадаємо, що в першому спарингу в Туреччині Динамо також поступилось з різницею у два м'ячі, програвши Балкані з Косово – 0:2.

Наступним суперником киян на зборах стане найтитулованіший клуб Узбекистану – ташкентський Пахтакор. Зустріч відбудеться у вівторок, 30 січня.

2023-24, Товариські матчі

Динамо - Легія 1:3 (1:2)
Голи: Мучи Е., 30 (0:1); Пономаренко M., 34 (1:1); Аугустиняк, 45 (1:2); Крамер Б., 55 (1:3)

Динамо: Бущан (Моргун, 46); Михавко (Сирота О., 46); Караваєв (Малиш, 46); Дячук М. (Попов Д., 46); Вівчаренко (Дубінчак, 46); Бражко (Андрієвський, 46); Діалло С. (Беніто, 25; Кремчанін, 61); Рамадані (Шапаренко, 46); Царенко; Пономаренко M. (Ванат, 46); Кабаєв (Волошин Н., 46)
Запасні: Нещерет; Ігнатенко Ден.

Легія: Гладун Д.; Капуаді (Єнджейчик, 46); Панков (Берч, 46); Рібейру Ю. (Зюлковскi, 61); Елітім (Капустка, 46); Кун П.; Пескейра (Морісіта, 61); Аугустиняк (Рейчик, 61); Вшолек (Росолек, 61); Пекгарт (Крамер Б., 46); Мучи Е. (Гуаль, 46)

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком