Україна (U21) переграє чинних чемпіонів Європи!

Джерело: Євро U21

Збірна України (U21) стала одноосібним лідером групи F відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу 2025 серед молодіжних команд. У драматичному поєдинку "синьо-жовті" обіграли збірну Англії, забивши переможний м'яч на четвертій компенсованій хвилині - 3:2!

Напевно, всі пам'ятали, що кількома днями раніше англійці розгромили збірну Сербії - 9:1! Тому справедливі були побоювання за результат - все ж таки наші команди не часто вдало грають із лідерами континентального футболу, тим більше - з чинними чемпіонами Європи. Але на перерву суперники йшли за рахунку 2:0. Англійці більше контролювали м'яч, але грали так повільно, що збірній України не важко було перекривати можливі напрямки атак далеко від штрафного майданчика. Натомість зі своїх моментів "синьо-жовті" вичавили максимум.

На 31-й хвилині Брагару завершив свій прохід правим флангом навісом у штрафний. В'юнник по м'ячу не влучив, але Волошин, який знаходився за його спиною, пробив точно в дальній нижній кут. А перед перервою українці збільшили перевагу у рахунку. До голу привів стандарт на правому фланзі. Очеретько вирішив пробити і відправив м'яч у дальню дев'ятку – 2:0.

Зрозуміло, що такий сценарій абсолютно не влаштовував нашого суперника, який практично весь другий тайм провів на половині поля українців. І було дуже прикро, коли на 89-й хвилині Крессвелл замкнув дальню штангу після навісу Елліота з правого флангу та зрівняв рахунок.

Але, як виявилось, це був не останній гол у цьому матчі. І англійці, і українці не стали "сушити" гру у компенсований час, за що гості й поплатилися. На четвертій компенсованій хвилині Рубчинський розігнав контратаку і віддав ліворуч на Квасницю, який прибрав м'яч під праву та пробив у дальній нижній кут - 3:2!

Цього року молодіжна збірна України зіграє ще два матчі - проти Люксембургу (17 листопада) та Азербайджану (21 листопада).

Відбір Євро-2025 (U21): календар, результати, таблиці

Євро U21 2025, Відбір

Україна - Англія 3:2 (2:0)
Голи: Волошин Н., 31 (1:0); Очеретько, 43 (2:0); Мадуеке, 67 (2:1); Крессуелл Ч., 89 (2:2); Квасниця, 94 (3:2)

Україна: Нещерет; Вівчаренко; Роман Віт.; Батагов; Брагару; Бражко; Волошин Н. (Квасниця, 74); Очеретько (Рубчинський, 74); Салюк; Ярмолюк (Яцик, 82); В'юнник (Краснопір, 59)
Запасні: Фесюн; Смоляков; Гунічев; Дідик Р.; Кучерявий
Попередження: Рубчинський 92; Роман Віт. 96

Англія: Траффорд; Льюїс Р.; Крессуелл Ч.; Хамфріс (Ілінг, 58); Лівраменто (Нортон-Каффі, 73); Брантвейт; Хакні (Делап, 58); Макаті (Роу Д., 73); Мадуеке; Байноу-Гіттенс (Філоген-Біденс, 58); Еліотт Х.
Запасні: Кокс М.; Куанса; Патіно; Ремзі А.

12:20
Атлетіко неприємно здивував Симеоне слабкою грою в обороні: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги
12:08
Челсі перемагає в останньому матчі сезону та зіграє в єврокубках: дивитись відеоогляд
11:40
Ямаль зіграв 50-й матч за Барселону - йому ще немає і 17-ти
11:28
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:03
Клопп встановив клубний рекорд Ліверпуля
10:48
Барселона переграє Райо Вальєкано і фінішує другою: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати