Перша ліга: День завзятих матчів

У першій українській лізі відбулися шість матчів і в кожному з них була запекла боротьба за очки.

"Інгулець" переграв запорізький "Металург" - 3:2. Гості зусиллями Фалковського відкрили рахунок у дебюті зустрічі. Тільки на 61-й хвилині Кольцов із пенальті рахунок зрівняв. А потім за три хвилини той таки Кольцов і Резепов створили відрив у два м'ячі. Сад із пенальті у компенсований час один гол відіграв. але на більше у гостей забракло часу.

"Діназ" обіграв "Гірник-Спорт" - 3:1. До перерви команди обмінялися голами Малакі та Посєвкіна. А от у другому таймі забивали лише господарі – Гільєрме та Кириченко.

"Хуст" був сильнішим за "Поділля" - 2:1. На голи Борисенка та Шевчука у перші 20 хвилин гості відповіли лише м'ячем Болденкова під кінець гри.

З однаковим рахунком - 2:2 свої поєдинки завершили "Прикарпаття" з "Нивою" Бузовою та "Полтава" з "Вікторією". В Івано-Франківську за господарів забивали Француз та Сьомка, а за гостей Книш та Прокопчук.

Полтавці двічі вели в рахунку після голів Вівдича та Горжуя, але гості зусиллями Мишенка та Шаврина відновлювали рівновагу.

І лише у матчі тернопільської "Ниви" та "Агробізнесу" голів не було.

Перша ліга
6 тур

Діназ - Гірник-Спорт - 3:1 (1:1)
Голи: Малакі, 17 (1:0), Посєвкін, 21 (1:1), Гільєрме, 54 (2:1), Кириченко, 69 (3:1)

Хуст - Поділля - 2:1 (2:0)
Голи: Борисенко, 4 (1:0), Шевчук, 20 (2:0), Болденков, 86 (2:1)

Прикарпаття – Нива Бузова – 2:2 (1:1)
Голи: Книш, 21 (0:1), Француз, 43, (1:1), Сьомка, 66 (2:1), Прокопчук, 90 (2:2)

Інгулець – Металург – 3:2 (0:1)
Голи: Фалковський, 10 (0:1), Кольцов, 61 (1:1, пенальті), Кольцов, 78 (2:1), Резепов, 81 (3:1), Сад, 90+1 (3:2, пенальті)

Полтава – Вікторія – 2:2 (1:1)
Голи: Вівдич, 29 (1:0), Мишенко, 40 (1:1), Горжуй, 82 (2:1), Шаврін, 87 (2:2)

Нива Т - Агробізнес - 0:0

20 травня

11:03
Клопп встановив клубний рекорд Ліверпуля
10:48
Барселона переграє Райо Вальєкано і фінішує другою: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати