Україна - у чвертьфіналі Євро-2023 (U21)

Джерело: Євро U21
another languages: en ru

Збірна України достроково вийшла до чвертьфіналу молодіжного чемпіонату Європи з футболу 2023. Підопічні Руслана Ротаня здобули дві перемоги, перегравши збірні Хорватії (2:0) та Румунії (1:0), а вихід у плей-офф було оформлено завдяки перемозі іспанців над хорватами – 1:0.

Таким чином, і українці, і іспанці забезпечили собі місце у чвертьфіналі Євро-2023 (U21). У заключному турі суперники визначать, хто з них займе перше місце. У чвертьфіналі на них чекає протистояння з командами групи D (Франція, Італія, Швейцарія, Ізраїль).

Євро U21 2023

Іспанія - Хорватія 1:0 (1:0)
Голи: Руіс Аб., 1 (1:0)

Іспанія: Тенас; Пачеко Х.; Паредес; Міранда Х.; Гомес Віктор; Баена А. (Камельо, 74); Серхіо Гомес; Сансет (Вейга Г., 62); Бланко Ан. (Барренечеа, 91); Руіс Аб. (Орос А., 73); Родрі С. (Гіла, 91)
Запасні: Агірресабала; Роман Лео; Мартінес Ар.; Гільямон; Санчес М.; Бернабе; Рікельме Р.

Хорватія: Котарськи; Перкович; Франич Б. (Галешич, 80); Крізманич К. (Чоліна, 73); Сигур; Пршир (Палаверса, 73); Батурiна M.; Булат М.; Шего (Стойкович Л., 46); Фриган; Бельо (Качавенда, 46)
Запасні: Чавлiна Н.; Пандур; Годжа; Фрук; Відовіч; Сольдо Н.; Шиміч Р.

12:20
Атлетіко неприємно здивував Симеоне слабкою грою в обороні: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги
12:08
Челсі перемагає в останньому матчі сезону та зіграє в єврокубках: дивитись відеоогляд
11:40
Ямаль зіграв 50-й матч за Барселону - йому ще немає і 17-ти
11:28
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:03
Клопп встановив клубний рекорд Ліверпуля
10:48
Барселона переграє Райо Вальєкано і фінішує другою: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати