Русин став героєм матчу, в якому Зоря перемогла Дніпро-1: відео голів

У центральному матчі 21-го туру в очному двобої зійшлись третя та друга команди чемпіонату - на стадіоні "Динамо" імені Лобановського "Зоря" приймала "Дніпро-1".

Розпочалось все з голу луганців, який був скасований після перегляду VAR. Русин з пасу Антюха пробив в дотик. Рибак відбив м'яч перед собою, а Герреро добив. Але у автора голу був невеличкий офсайд.

"Дніпро-1" відповів забійним моментом. Після кутового у виконанні Піхальонка Довбик головою зрізав м'яч у дальню штангу.

Далі у гостей було ще кілька можливостей та Довбик і Піхальонок не влучали у ворота. Особливо небезпечним був штрафний у виконанні Артема, але м'яч пролетів поруч із стійкою.

Додамо, що Олександру Кучеру вимушено довелось міняти двох крайній захисників. І Пасіч на початку матчу і Каплієнко перед перервою отримали однакові ушкодження задньої поверхні стегна.

На початку другого тайму "Зоря" провела показову п'ятихвилинку, яка й вирішила долю матчу. А головним героєм став Русин. Спочатку Назарій влучно пробив повз голкіпера після пасу Снурніцина. А згодом Русин асистував Герреро, якому треба було просто з близької відстані спрямувати м'яч у порожній кут.

Ще за п'ять хвилин Імереков втратив шанс збільшити перевагу луганців, коли головою пробив над воротами після подачі Булеци зі штрафного.

Відіграти один м'яч міг "Дніпро-1" після штрафного. Після подачі Піхальонка, Довбик скинув на Гуцуляка, який влучив у поперечину. Але Довбик порушив правила на Бражку і гол, якби він стався, не було б зараховано.

Допомогти супернику міг і Імереков, який після скидки Гуцуляка ледь не вразив власні ворота.

Єдиний гол "Дніпро-1" забив коли спливали останні компенсовані секунди поєдинку. Піхальонок подав з кутового, а Довбик забив 18-й гол в чемпіонаті. Але Артем навіть не святкував. Адже відразу потому пролунав фінальний свисток, який зафіксував перемогу "Зорі" - 2:1.

2022-23, Чемпіонат України

Зоря - Дніпро-1 2:1 (0:0)
Голи: Русин Н., 54 (1:0); Герреро Е., 58 (2:0); Довбик, 93 (2:1)

Зоря: Сапутін; Снурніцин; Імереков; Бутко; Бражко; Батагов; Булеца (Вантух, 85); Шахов (Полегенько, 78); Герреро Е. (Дришлюк, 78); Русин Н. (Мишньов, 85); Антюх (Хахльов, 66)
Запасні: Кучерук; Жилкін; Нагнойний; Мороховець; Бурда; Гулько; Погорілий
Попередження: Герреро Е. 50

Дніпро-1: Рибак; Сваток; Каплієнко (Матарітта, 44); Пасіч Є. (Хайнер, 17); Сарапій; Рубчинський (Пеглоу, 61); Піхальонок; Бабенко; Мінго; Довбик; Гуцуляк
Запасні: Кінарейкін; Валеф; Гомес; Адамюк; Когут І.; Назаренко Ол-р; Підлепенець; Танковський; Танчик

2022-23, Чемпіонат України: Турнірна таблиця

02 червня

08:13
Карвахаль - найкращий гравець фіналу Ліги чемпіонів
08:00
Головне за день: Судаков - найкращий, як і Шапаренко, як і Квасниця та інші новини

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу