Молодіжна збірна Україна вирвала перемогу у данців

Джерело: uaf.ua

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України в турецькому Белеку провела контрольний поєдинок із командою Данії.

На початку поєдинку команди обмінялися ударами у площину, надалі перевагою володіли данці, зокрема, на 17-й хвилині Фесюну довелося виручати двічі протягом однієї атаки суперників. Із відповіддю синьо-жовті не забарилися — на 21-й хвилині Назаренка вивели сам на сам із Йоргенсеном, однак Олександр влучив у стійку. Проте вже за мить українці таки забили — Драмбаєв увірвався до штрафного та скинув п’ятою на Брагару, який красиво закрутив у дальню «дев'ятку».

Під кінець першого тайму данці підтиснули нашу команду, ударами повз ворота запам'яталися Фагір і К'єргор. На 40-й хвилині скандинави пробивали пенальті за фол Дідика у власному штрафному. Однак Фагір із позначки поцілив у хрестовину.

Одразу по перерві данці відігралися — Квістгорден на дальній стійці замкнув простріл із правого флангу. Надалі скандинави володіли перевагою та завдали ще кількох ударів по воротах. Утім, на 67-й хвилині Очеретько після передачі Романа шикарним ударом здалеку знову вивів уперед синьо-жовтих.

Незабаром непоганого дальнього удару завдав і Желізко. Українці більше зосередилися на утриманні переваги, однак знову привезли пенальті, який реалізував К’єргор. Наприкінці зустрічі данці не використали ще два гольові моменти. Проте останнє слово залишилося за українцями — на останніх секундах компенсованого часу В'юнник пройшов лівим флангом і пробив у голкіпера, а Сікан добив м'яч у сітку. 3:2.

Далі на нашу «молодіжку» очікує переїзд — 27 березня синьо-жовті в місті Реджо-ді-Калабрія проведуть спаринг проти команди Італії.

Товариський матч молодіжних збірних
Україна (U-21) — Данія (U-21) — 3:2 (1:0)
Голи: Брагару, 22 (1:0), Квістгорден, 47 (1:1), Очеретько, 67 (2:1), К’єргор, 85 (2:2, пенальті), Сікан, 90+4 (3:2)
Не реалізував пенальті: Фагір (Данія), 40

Україна (U-21): Фесюн, Роман, Дідик, Боль, Драмбаєв (Лях, 85), Рубчинський, Желізко, Очеретько (Хлань, 85), Назаренко (к) (Кащук, 71), Кухаревич (Сікан, 71), Брагару (В'юнник, 71)
Запасні: Нещерет, Кінарейкін, Вівчаренко, Таловєров, Біловар, Михайленко, Батагов, Криськів, Бражко
Тренер: Руслан Ротань

Данія (U-21) (стартовий склад): Йоргенсен, Гааей, Лунд Єнсен, Гей, Адельгор, Клем, Гансен, Фрауло, Фагір, К’єргор (к), Квістгорден
Запасні: Егідіус, Груббе Мадсен, Провстгор, Крузе, Лінд, Вінтер, Лунд, Чуквуані, Буш, Бієрет

08:00
Головне за день: Судаков - найкращий, як і Шапаренко, як і Квасниця та інші новини

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу