Шахтар впевнено переграє Минай

Донецький "Шахтар" не мав жодних проблем у першому в нинішньому році матчі чемпіонату України. У перенесеному поєдинку дев'ятого туру "гірники" розгромили "Минай" - 4:1.

Різниця у класі та підготовці була помітна протягом усього матчу. Мабуть, у підопічних Володимира Шарана був один шанс - постаратися якнайдовше зберігати нулі на табло, щоб змусити суперника нервувати. Але на 15-й хвилині м'яч вже двічі побував у воротах Бандури. Рахунок відкрив Тарас Степаненко, який зіграв на випередженні під час розіграшу кутового з правого флангу. Наприкінці чверті години свою безгольову "засуху", яка налічувала шість матчів, перервав Данило Сікан.

"Минай" атакував у міру сил, але свої шанси мав після грубих помилок "гірників". Так в одному з епізодів Бондар вивів Вишневського віч-на-віч із Трубіним, проте голкіпер "Шахтаря" виявився переможцем у цій дуелі. А на 31-й хвилині "начудив" вже сам Трубін, несподівано не впоравшись із досить простим на вигляд ударом Воробчака з дальньої дистанції.

Але ще до перерви "Шахтар" заспокоїв своїх уболівальників, знову збільшивши свою перевагу у рахунку. На 40-й хвилині суперники збили у своєму штрафному Коноплю, і Судаков впевнено реалізував пенальті.

Сценарій другого тайму нічим не відрізнявся від того, що відбувалося на полі до перерви. Знову велику перевагу мав "Шахтар", який часто доводив свої атаки до ударів. Ще однією результативною дією на 60-й хвилині відзначився Сікан, який забив восьмий м'яч у нинішньому чемпіонаті. Кілька моментів мав і Келсі, який замінив його, проте більше рахунок не змінився - 4:1 на користь "Шахтаря", який на два очки відстає у турнірній таблиці чемпіонату України a> від "Дніпра-1".

2022-23, Чемпіонат України

Минай - Шахтар 1:4 (1:3)
Голи: Степаненко, 8 (0:1); Сікан, 15 (0:2); Воробчак, 31 (1:2); Судаков, 40 (пенальті) (1:3); Сікан, 60 (1:4)

Минай: Бандура; Рогозинський (Мельник, 46); Горін О.; Байдал (Шишка, 46); Твердохліб Є. (Паламар, 74); Нємчанінов; Вітенчук; Воробчак (Голуб, 85); Гечев; Гончар; Вишневський О. (Колесник Д., 79)
Запасні: Кемкін; Пеньков; Дмитрук Т.; Чуєв; Кравчук Ю.; Петько
Попередження: Гечев 93

Шахтар: Трубін; Бондар В.; Конопля; Матвієнко М.; Ракіцький (Топалов, 61); Степаненко (Назарина, 67); Судаков (Петряк, 79); Бондаренко А-м; Джурасек; Сікан (Келсі, 61); Зубков (Гочолейшвілі, 61)
Запасні: Різник Д.; Шевченко Ол.; Козік; Тейлор Л.; Михайліченко Б.; Тотовицький; Траоре Л.Ш.

08:00
Головне за день: Судаков - найкращий, як і Шапаренко, як і Квасниця та інші новини

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу