Збірна України провалила другий тайм у Глазго і поступилася Шотландії

Збірна України зазнала першої поразки у нинішньому розіграші Ліги націй, поступившись у Глазго шотландцям.

Перший тайм не віщував такого сумного для підопічних Олександра Петракова підсумку. Навіть з огляду на кадрові проблеми українці ні в чому не поступалися супернику, періодично погрожуючи воротам Гордона. Активними в атаці були Мудрик і Довбик, кілька разів пристрілювався з дальньої дистанції Малиновський. У господарів помітну роль грав Адамс, який незадовго до перерви ледь не втік віч-на-віч, але був з фолом зупинений Бондарем. На щастя, арбітр обмежився попередженням, хоча шотландці явно розраховували побачити картку іншого кольору.

Після перерви Шотландія, яка відставала перед цією грою від українців на одне очко, пішла великими силами вперед, змушуючи нервувати гостей. Пояснити чимось іншим таку кількість помилок у своєму штрафному майданчику дуже непросто. І гол, треба визнати, назрівав. У підсумку, на 70-й хвилині МакГінн відтіснив у штрафному майданчику Бондаря і пробив у нижній кут воріт Трубіна. Голкіпер збірної України, який до цього виручив у кількох епізодах, нічим допомогти вже не зміг - 1:0.

Налагодити контргру та витягти цей матч збірній України так і не вдалося. Куди краще спрацювала заміна тренерського штабу збірної Шотландії - Дайкс, який вийшов на поле, двічі виграв повітря після розіграшів кутового з лівого флангу і довів справу до розгрому.

Що ж, суперники помінялися ролями і наздоганяти тепер доведеться збірній України. Попереду – виїзд до Вірменії та потенційний матч-реванш проти шотландців у Кракові.